У Глухові відзначили день Конституції України

Вшанування 14:09, 28.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Щороку 28 червня Україна відзначає День Конституції. Це одне з “наймолодших” свят в українському календарі, яке з’явилося після ухвалення Основного Закону країни. Об 11:00 на ганку Глухівської міської ради, на урочистий мітинг присвячений 26-й річниці з дня ухвалення Конституції зібралися представники місцевої влади, керівники організацій та просто небайдужі глухівчани, аби разом відзначити цю важливу для кожного українця подію.

Зі словами привітань до присутніх звернулася мер Глухова Надія Вайло: “26 років пройшло, як ми з вами живемо за конституцією України. Ми ретельно підбирали слова і символи, які стали законом, що визначив шлях нашої держави. Зараз ми з вами відстоюємо свій суверенітет і територіальну цілісність, за що платимо дорогу ціну, втрачаючи кращих синів та дочок. Ми повинні пам`ятати, що боремося за свою землю, за майбутнє своїх дітей і онуків. Ми повинні бути всі разом, єднатися в ці важкі часи. Сьогодні я бажаю кожному міцності духу, віри в майбутнє, миру і процвітання державі та нашій громаді. Зі святом нас всіх, Слава Україні, Слава ЗСУ!”

Про тернистий шлях закону від Пилипа Орлика до сьогодення розповіла історик, директорка ЗОШ №2, Наталія Давиденко. Вона наголосила, що конституція є гарантом прав і свободи громадянина і безумовне виконання її положень забезпечить стабільне політичне майбутнє України.

Опісля присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за волю, незалежність та цілісність України.

 

 

comments powered by HyperComments
Нагору