У Глухові відбувся ювілейний турнір ветеранів шахового спорту

Спорт 16:10, 14.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

12 червня в читальній залі нашої бібліотеки відбувся шаховий турнір, присвячений 15-річчю з дня заснування шахового клубу «Ветеран». Клуб розпочинав свою роботу при Глухівському міському територіальному центрі.

22 лютого 2017 року шаховий клуб став складовою проекту «Шахи – гімнастика для розуму». Цей проект створений в публічній бібліотеці з метою просування в Глухові масових і професійних шахів за допомогою ігор та літератури не тільки для ветеранів, а і для молоді та дітей.

Навіть у період війни такі заходи потрібно проводити: вони згуртовують людей, створюють атмосферу дружби і оптимізму.

Перед присутніми – ветеранами шахів, виступив почесний голова Глухівської міської федерації шахів, засновник і керівник клубу Андрій Андрійович Стегно. Він розповів про досягнення клубу і окремих членів клубу за період його існування, вручив активним гравцям грамоти федерації шахів: Юрію Демченко, Борису Бражнику, Павлу Ющенку. Як самого креативного гравця відзначено Володимира Кузнєцова. Ветерани шахів з інтересом переглянули виставку літератури про шахи, підготовлену зав.відділом обслуговування Ніною Шубніковою та на смарт-ТВ слайди змагань різних періодів.

А за тим відбувся турнір , в якому взяли участь 14 шахістів. В результаті -перше місце посів найстарший учасник Андрій Стегно, набравши 6,5 очок із 7 можливих. На другому місці – Олександр Саволайнен – 6 очок. А на третю сходинку потрапив Володимир Кузнєцов – 5очок. Переможець і призери були нагороджені грамотами Глухівської федерації шахів.

Високі результати – по 4,5 очки показали Юрій Демченко та Володимир Журба.

Зібрано, відповідально та кваліфіковано провів суддівство КМС, суддя 1 категорії Олександр Кельбас.

Глухівська_публічна_бібліотека

comments powered by HyperComments
Нагору