У Глухові відбувся юнацький турнір з зимового футболу

Спорт 18:14, 9.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, на базі Глухівської ЗОШ №3 відбувся Різдвяний турнір з футболу серед юнаків. Як проходила гра, хто виборов перше місце та чим нагородили переможців розповідає на сторінках “Глухів спортивний” директор МЦФЗН Микола Колтаков.

“9 січня на футбольному майданчику школи №3 було чутно, як вирують спортивні емоції юних спортсменів, які змагались за нагороди Різдвяного турніру з зимового футболу.

У школах канікули, отже завдання дорослих організувати різноманітні цікаві заходи, які змогли б відвернути увагу юних глухівчан від гаджетів в канікулярний період і дадуть можливість провести час на свіжому повітрі. Організація спортивних змагань на відкритому майданчику – прекрасне рішення перерахованих вище завдань.

Фізкультурно-спортивний клуб «Гармонія» та міський центр «Спорт для всіх» організували і провели Різдвяний турнір з зимового футболу серед юнаків. У зимових футбольних баталіях взяли участь три команди: збірна ЗОШ №3, ДЮСШ-1, ДЮСШ-2.

Під час відкриття Різдвяного турніру з вітальним словом до юних спортсменів звернувся керівник ФСК «Гармонія», заслужений тренер України, майстер спорту України з пауерліфтингу Фелікс Володимирович Колтаков.
Місця команд в турнірній таблиці були визначені за підсумками кругового турніру:
1 місце – ДЮСШ-1
2 місце – ДЮСШ-2
3 місце – збірна ЗОШ №3

Спортсмени були нагороджені грамотами відповідних ступенів та солодкими призами від оргкомітету.
Організатори турніру забезпечили всіх учасників і глядачів турніру гарячим чаєм та печивом.

Дякуємо адміністрації ЗОШ №3, вчителям фізичної культури школи, тренерському складу міської ДЮСШ за допомогу в проведенні змагань.
Разом зробимо рідний Глухів більш спортивним!”

Фото: Романа Кобзарьова, Фелікса Колтакова та Катерини Фесенко.

comments powered by HyperComments
Нагору