У Глухові відбувся турнір на “Кубок Міської Федерації Волейболу”

Спорт 16:05, 15.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

12 та 13 листопада у місті Глухові відбувся запланований турнір “Кубок Міської Федерації Волейболу” у якому взяли участь 5 чоловічих та 4 жіночих команди.

Голова Федерації, Владислав Михайленко привітав учасників змагань, а у фіналі – нагородив призерів. І хоча організація була створена не так давно у тяжких умовах, за пів року вже проведено більше десяти заходів, більшість з яких для молоді. Відсутність інвентарю, обмундирування не завадило Глухівській федерації Волейболу бути гідно представленою двома чоловічими та двома жіночими командами, у складі яких велика кількість випусників Глухівського агротехнічного коледжу.

За результатами змагань у чоловіків: І місце збірна команда “МВ” у основному складі якої виступали двоє глухівчан Артем Костюченко та Ігор Гусляниця, на ІІ – команда міста Путивль (капітан Сергій Ковтун), на III – місцева команда “ГАТІ-ТЕМП” (капітан Олександр Журін)

У жінок: І місце – команда волейбольного клубу “РЕВИ” (капітан Марія Васько) На ІІ – команда міста Короп, на III – команда міста Шостки.

Yaroslav Kelbas
comments powered by HyperComments
Нагору