У Глухові відбувся міжклубний турнір з боксу і грепплінгу серед дітей та юнаків
Поділитися в
Копіювати посилання

10 листопада пройшла відкрита першість СОДЮСШ Єдиноборств з військово-спортивного багатоборства та чемпіонат клубу «Мужність» з боксу і грепплінгу серед дітей та юнаків. Про це повідомляє голова спортивного клубу «Мужність» Кирил Ященко.
Свою силу та спритність на татамі та рингу показали 87 вихованців клубу, які тренуються в секціях. Задля суперництва в поєдинках були запрошені юні спортсмени з боксерського клубу «Воїн».

Треба зазначити, що змагання з грепплінгу було проведено вперше серед молодшої категорії клубу. Під час проведення різностильового бою на татамі, атмосфера в залі була напруженою та емоційною. Для деяких спортсменів змагання були дебютними.

Фінал турніру порадував фіналістів похвальними грамотами.

