У Глухові відбувся конкурс юних піаністів

Суспільство 09:15, 5.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

4 травня на базі Глухівської школи мистецтв імені Максима Березовського відбувся І Відкритий обласний конкурс юних піаністів імені Д.С. Бортнянського, – повідомляє Управління культури Сумської обласної державної адміністрації.

У конкурсі взяли участь 50 учасників у трьох вікових категоріях з Сумської області та міста Київ. Всіх присутніх привітали головний спеціаліст управління культури Сумської обласної державної адміністрації Віта Зубко, начальник відділу культури Глухівської міської ради Олена Самощенко та голова журі викладач вищої категорії, викладач-методист Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського Світлана Морозова.

Переможцями стали:

Молодша група:

I місце Матвій Савченко (Шосткинська ДШМ, викладач Ірина Тарасова);
II місце Софія Ярошенко (КЗ СМР Сумська дитяча музична школа №1, викладач Олена Сенюк) Мирослава Гончаренко (Київська ССМШ-інтернат ім. М. В. Лисенка, викладач Катерина Улезько);
III місце Софі Фіона Білер (КЗ «Глухівська ШМ ім. Максима Березовського» (викладач Валерія Рябініна), Георгій Горлач (КЗ СМР Сумська дитяча музична школа №1, викладач Олена Сенюк), Юлія Дорошенко (Шосткинська ДШМ, викладач Ірина Тарасова), Володимир Кравченко (КЗ «Глухівська ШМ ім. Максима Березовського» (викладач Тамара Весніна).

Середня група:

Гран-прі Дарія Собко (Кролевецька ДШМ, викладач Олена Завгородня) I місце Анастасія Ус (Шосткинська ДШМ, викладач Ганна Мартинова);
II місце Аліна Кланцата (Шосткинська ДШМ, викладач Ганна Мартинова);
III місце Дар’я Узбекова (КЗ «Шосткинська ДМШ № 2», викладач Наталія Александрова), Леся Бичан (КЗ «Глухівська ШМ ім. Максима Березовського», викладач Анна Мироненко).

Старша група:

I місце Кирило Кадурін (КЗ «Глухівська ШМ ім. Максима Березовського», викладач Валерія Рябініна);
II місце Марія Семенчук (КЗ СМР Сумська дитяча музична школа №1, викладач Олена Сенюк).

comments powered by HyperComments
Нагору