У Глухові відбулася презентація нової книги земляка Петра Товстухи

Культура 20:05, 29.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у Глухівській бібліотеці відбулася презентація нової книги Петра Товстухи «Завзятій дітворі», неймовірно цікавої, пізнавальної і розважальної, зігрітої ніжністю батьківського почуття, у якій дві особливості творчості поета: гумор і ліричність злилися воєдино, породивши неабиякі шедеври.

Ведуча Любов Осипенко повела діалог з автором, розпитуючи його про походження прізвище «Товстуха», про його різножанровість в творчості, про його знайомство та співпрацю з народним артистом України Анатолієм Паламаренком.

Нова книга була видана ще восени минулого року, але все чекала свого часу. І саме зараз вона стала промінчиком радості і віри в непереможність України. Бо коли посміхаються діти, значить у нас світле майбутнє. Про це наголошували у своїх виступах голова Глухівської ОТГ Надія Вайло, вчитель початкових класів ЗОШ №2 Наталія Грудиніна, одна із мам Тетяна Біліченко.

А мати українського захисника Олександра Токарика, розповіла, що гуморески з книги П. Товстухи «Петрова гуморина» підіймають настрій бійцям під час короткого перепочинку між важкими боями.

На презентації діти 1-4-х класів другої та третьої ЗОШ майстерно прочитали гуморески та вірші Петра Товстухи.

В поетичній формі місцеві автори привітали Петра Володимировича з виходом нової книги.

Для користувачів Глухівської публічної бібліотеки і її сільських філій автор подарував 12 екземплярів книг.

Також подякував благодійників, які допомогли видати йому нову книгу «Завзятій дітворі».

Восени Петро Товстуха планує до друку 11-й випуск літературно-мистецького альманаху «Українська хвиля».

comments powered by HyperComments
Нагору