У Глухові в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС поклали квіти до пам’ятного знаку
Суспільство | 17:45, 14.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Незважаючи на хурделицю, чорнобильці зібрались на коротку зустріч, щоб разом з представниками місцевої влади згадати страшні наслідки катастрофи і подвиг українців, які з ними боролись, повідомляє Глухівська міська рада
Заступник міського голови Маріанна Васильєва подякувала учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС за велику громадянську мужність і самопожертву.






