У Глухові судили сп’янілу жінку, яка керувала автомобілем Mazda

Суд 09:50, 24.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

У судовому засіданні, що відбулось 25.11.2021 р., жінка свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення не визнала. Вона пояснила, що 8 серпня десь з 11-ї години по 12-ту годину, коли вона проїздила на автомобілі по вул. Ціолковського, її зупинила поліцейська машина. Працівники поліції запропонували їй проти медичний огляд у лікарні. Вона поїхала у лікарню і там проводили якісь маніпуляції на предмет алкогольного сп`яніння. Там вона продувала трубку, здавала аналізи, їй міряли тиск. У лікарні, коли вона продула прилад перший раз, то показало 2,8. Скільки було на другий раз, не бачила. Зупинили її поліцейські приблизно о 11 год. 20 хв. Сама ж процедура огляду у лікарні зайняла приблизно сорок хвили або десь годину. Після закінчення огляду поліцейські відвезли її на своєму автомобілі до її автомобілю і вона поїхала додому. Вона не випивала, у неї підвищений тиск, можливо за день до цього вона й була на дні народженні, може й залишились залишкові явища. Поліція не пропонувала продути трубку на місці. Висновок лікаря їй не надавався.

Адвокат просив закрити справу, посилався на те, що протокол про адміністративне правопорушення складені пізніше, ніж двадцять чотири години після зупинки, маються протиріччя по часу правопорушення, що зазначений у протоколі і висновку лікаря.

Суд все таки постановив визнати жінку винною, вона має сплати штраф у розмірі 17 000 гривень. Вона на один рік буде позбавлена права керування транспортним засобом.

comments powered by HyperComments
Нагору