У Глухові судили домашнього тирана за погрози розчленувати співмешканку. Він сплатить штраф 170 гривень

Суд | 13:15, 5.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

З домашнім насильством може зіткнутися кожен. Проте, його часто недооцінюють, знаходять йому виправдання або просто заперечують. Особливо часто – коли мова йде про насильство психологічне, а не фізичне. У Глухові такі випадки не поодинокі.

Так, 30 березня в судовому засіданні Глухівського міськрайонного суду жінка повідомила, що її співмешканець постійно в присутності дитини погрожує вбити, порізати, розчленувати її особисто та родину. Через вона дуже налякана, навіть стала боятися незнайомих чоловіків на вулиці. Сварки в домі часті.

Одного разу, коли вона повернулась додому з роботи, чоловік безпричинно почав кричати, виражатись в її бік нецензурною лайкою, казав забирати речі та йти, це все при дитині. Батькам телефонував та погрожував відірвати голови та повбивати. Така поведінка є для нього нормою, інколи бив її, за вісім років спільного життя разів сім. Дитину не б`є. Зловживає алкогольними напоями.

В судовому засіданні мати потерпілої пояснила, що 24 січня 2021 року онук був разом з нею, бо донька на роботі. Десь о 12-00 зателефонував зять, сказав «ось приїдете, я вам голови повідрізаю та постріляю». Тому забрали доньку з роботи, потім забрали його матір. Усі разом приїхали до їх будинку, а замки вже змінені. Своїй матері казав забрати сина до себе. Доньку свідка бив постійно, вона наряди викликала, але заяв не писала. Також постійно ображає в присутності дитини.

З компетентних джерел журналістам Глухів.INFO стало відомо, що потерпілу до залу засідань не впустили, не давши можливості висловити свою позицію, попри той факт, що жінка була безпосередньою учасницею процесу

Судом було постановлено притягнути чоловіка до адміністративної відповідальності зач. 1 ст. 173-2 КУпАП. За домашнє насильство на нього накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у суммі 170 гривень.

comments powered by HyperComments