У Глухові судили чоловіка за ігнорування заходів пробації

Суд | 14:12, 5.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

У відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Глухові розглянули матеріали справи про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Глухівського міськрайонного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області у відношенні непрацюючого громадянина України, який 04.04.2019 року отримав направлення до Комунального закладу «Березівський центр культури і дозвілля».

Він 08.04.2019 року повинен був приступити до відбуття призначеного стягнення, але у вказаний термін правопорушник до зазначеного закладу не звернувся, про що 09.04.2019 року Березівський центр культури повідомив орган пробації (29/02-57).

В результаті бесіди з порушником 17.07.19 р. та 30.07.19 р. було встановлено, що дійсно, до вказаного закладу він в установлений термін не звернувся без поважних на те причин. За даним фактом відносно нього складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 183-2 КУпАП.

На суд він також не з`явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, причини неявки суду не повідомив, клопотань про відкладення розгляду справи не направив.

Письмово пояснив, що не має наміру відбувати суспільно – корисні роботи з огляду на особисті справи, спілкування з друзями та вживання алкогольних напоїв.

Судом прийнято рішення накласти стягнення у вигляді адміністративного арешту на 7 діб.

Джерело: youcontrol

comments powered by HyperComments