У Глухові суд оштрафував водія мопеду, який на підпитку наїхав на пішохода та залишив місце ДТП

Суд | 14:18, 24.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно Глухівським міськрайонним судом Сумської області розглядались матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, який в стані алкогольного сп`яніння керував транспортним засобом, та скоїв наїзд на пішохода. Про це йдеться в постанові Глухівського міськрайонного суду від 19 грудня 2019 року.

Головний фігурант справи ввечері сів за кермо мопеду „Delta EX50QT” у стані алкогольного сп`яніння. Рухаючись по вулиці Веригинській, він не дотримався безпечного інтервалу та здійснив наїзд на пішохода, яка рухалась у зустрічному напрямку по його смузі руху. В результаті ДТП дівчина отримала легкі тілесні ушкодження, їй завдана матеріальна шкода у вигляді пошкодження одягу, а мопед було механічно пошкоджено.

Зазначеними діями водій мопеду порушив п.п. 1.5, 2.3б, 13.1 ПДР. За даним фактом відносно нього складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 124 КУпАП. Замість того, щоб зупинитись та надати допомогу пішоходу, мопедист поїхав з місця дорожньо-транспортної пригоди.

У судовому засіданні водій мопеду вину визнав повістю. Згідно всіх необхідних доказів про адміністративне правопорушення, висновків Глухівської ЦРЛ щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, протоколів допиту свідків, потерпілої особи, суд виніс рішення:

Притягнути водія мопеду до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130, ст. 124 та ст. 122-4 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу 10 200 грн. 00 коп. з позбавленням права керування транспортними засобами строком на один рік. Також, винуватець повинен сплатити на користь держави судовий збір у сумі 384 грн. 20 коп.

comments powered by HyperComments