Художественная ковка

У Глухові за знущання над матір’ю син отримав 60 годин громадських робіт

Суспільство | 17:56, 10.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

До Глухівського міськрайонного суду надійшли матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності жителя Глухова, який за місцем свого мешкання вчинив стосовно своєї матері домашнє насильство психологічного характеру, за що передбачена відповідальність за частиною другою 173-2 КУпАП.

Чоловік, перебуваючи вдома у стані алкогольного сп`яніння, влаштував сімейну сварку зі своєю матір`ю, під час якої висловлювався в її адресу словами нецензурної лайки, всіляко ображав та принижував її, повторно протягом року.

В судовому засіданні він визнав свою провину, підтвердивши викладене у протоколі.

Вивчивши матеріали справи та враховуючи характер вчиненого правопорушення, ступінь вини, особу порушника, суддя Глухівського міськрайонного суду постановив визнати правопорушника винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною другою статті 173-2 КУпАП,  та накласти на нього адміністративну  відповідальність з накладенням стягнення у вигляді шістдесяти годин громадських робіт та судовий збір у сумі 384грн. 20 коп.

З матеріалів Глухівського міськрайонного суду від 6 березня поточного року чоловік вже притягувався до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП у вигляді сорока годин громадських робіт.

comments powered by HyperComments