У Глухові співробітники сектору превенції викрили жінку, яка займалася незаконним продажем цигарок

 Поділитися

Поділитися в

Понад 50 пачок контрафактних цигарок різних марок вилучили співробітники поліції в жінки, яка на одній з вулиць міста займалася незаконною реалізацією цієї продукції. На правопорушницю правоохоронці склали адміністративний протокол.

Під час патрулювання Глухова співробітники сектору превенції побачили жінку, яка продавала цигарки. Підійшовши до неї, правоохоронці з’ясували, що документів на товар і дозволів у неї не має, а самі тютюнові вироби були без марок акцизного податку.

У подальшому в неї було виявлено та вилучено понад 50 пачок такого товару.

Відносно правопорушниці поліцейські склали адміністративний протокол за ознаками ч. 1 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці проводять роботу щодо встановлення каналів постачання та осіб, які можуть бути причетні до виготовлення контрафактних товарів.

comments powered by HyperComments
Нагору