У Глухові співробітники кримінальної поліції викрили чоловіка у незаконному зберіганні конопель

Кримінал 18:52, 2.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Понад 100 грамів свіжозірваних і сухих рослин конопель виявили та вилучили поліцейські в домоволодінні жителя Глухова. Знайдене поліцейські направили на експертне дослідження, а власник дає пояснення в поліції.

В рамках комплексних оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» співробітники кримінальної поліції Глухова отримали інформацію, що один з місцевих жителів може зберігати вдома марихуану. Правоохоронці не стали зволікати і навідалися за вказаною адресою з санкціонованим обшуком.
Під час проведення слідчих дій у домогосподарстві 38-річного чоловіка правоохоронці знайшли та вилучили понад 100 грамів свіжозірваних і сухих рослин конопель. Все виявлене працівники поліції направили на експертне дослідження.
Сам власник стверджує, що зберігав коноплі виключно для власного вжитку.

У поліції за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

comments powered by HyperComments
Нагору