У Глухові розшукують безвісти зниклу жінку

Розшук | 15:42, 15.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

12 лютого близько 17:00 вона пішла з дому і не повернулася. Жінка живе в будинку по ул.Ціолковского, 4. В той день дочка тримала з нею зв’язок по телефону. Мама розповіла їй, що вдень ходила в місто, але вже повернулася додому. Останній раз донька поговорила з нею близько 16.00.

Бабуся повідомила, що перебуває вдома. А коли донька трохи пізніше прийшла до неї, то Інни Миколаївни будинку вже не виявилося. Якийсь час на телефон зниклої можна було дзвонити, а потім, напевно, апарат розрядився. Родичі відзначають, що у бабусі траплялися провали в пам’яті.

Вони своїми силами шукали зниклу, де тільки могли. До пошуків підключилася і поліція. Але після дощу і снігу собаки не спромоглися взяти слід.

Досі про зниклу жінку так нічого і не відомо. Рідні звертаються до всіх з проханням допомогти хоч якоюсь інформацією, якщо така є.

Особливі прикмети Інни Миколаївни Левченко: зріст 160 см, середня статура, одягнена в чорну дублянку до колін, коричнева норкова шапка, чорні штани і чоботи, на пальцях рук має обручку і кільце з рубіном, чорна жіноча сумка в руці.

Будь-яку інформацію повідомляйте доньці Ларисі Сердюк за тел: 095-75-37-099.

Сумські дебати

comments powered by HyperComments