У Глухові привітали медичних сестер
Поділитися в
Копіювати посилання

Міський голова Надія Вайло привітала медичних сестер громади з професійним святом і подякувала за милосердя, професійність і чуйність, повідомляє Глухівська міськрада
Міжнародний день медичних сестер покликаний привернути увагу до їхньої надзвичайної ролі у системі охорони здоров’я.
Медичні сестри КНП “Глухівська міська лікарня”, КНП СОР “Обласна спеціалізована лікарня у м.Глухів”, КНП “Центр первинної медико-манітарної допомоги”, Глухівської підстанції КНП СОР “Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”, КУ “СОР “Будишанський психоневрологічний інтернат” відзначені почесними грамотами.
Солісти міського палацу культури подарували медикам кілька пісень для підняття настрою у воєнний час.


