У Глухові проводять перевірки на предмет дотримання карантинних обмежень

Суспільство | 09:52, 18.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 співробітники поліції проводять заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Нагадаємо: з 23 жовтня, рішенням уряду встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Сумської області.

Мобільні групи перевіряють роботу громадського транспорту, торгових та розважальних закладів, спортивних зал, закладів освіти, культури, громадського харчування, ринків тощо.

Статистика по області

З початку встановлення «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19 складено 400 протоколів за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей». Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу на громадян від 17 000 до 34 000 гривень і на посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень.

Відносно громадян, які перебували в громадських будинках, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, які закривають ніс та рот складено 1391 постанову за ч. 2 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей». Санкція статті передбачає накладення штрафу від 170 до 255 гривень.

Поліцейські вкотре наголошують громадянам на необхідності дотримання чинного законодавства та карантинних обмежень.

Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments