У Глухові проведено міські змагання з легкої атлетики у залік ХХVІІ спортивних ігор школярів

Спорт | 11:00, 15.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

10 та 13 травня на базі міського стадіону «Дружба» та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 було проведено міські змагання з легкої атлетики у залік ХХVІІ спортивних ігор школярів. У змаганнях брали участь команди 6 закладів загальної середньої освіти міста. Повідомляється на сайті відділу освіти Глухівської міської ради.

Спортивні випробування вимагали від учасників високого рівня розвитку не тільки фізичних, а й морально-вольових якостей, адже вдало показані результати в одному чи навіть у двох видах програми не могли гарантувати успішного кінцевого результату – потрібно було зберігати напруження та концентрацію протягом усіх змагань.

Змагання пройшли в теплій, дружній атмосфері, на позитивному емоційному фоні, а юні спортсмени показали достойні результати.

У загальному підсумку змагань з легкої атлетики статус найсильніших виборола команда ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, друге місце  посіла команда НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4, третє місце отримала юні спортсмени загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Команди-переможці були нагороджені грамотами відділу освіти Глухівської міської ради та отримали солодкі подарунки.