У Глухові пройшов мітинг з нагоди 100-річчя Миколи Жужоми

Суспільство | 15:20, 10.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Глухові відсвяткували сторіччя від дня народження Героя Радянського Союзу, кавалера Срібної Зірки США, почесного громадянина міста Глухова Миколи Жужоми.

Біля могили героя на Вознесенському кладовищі пройшов мітинг з покладанням квітів. Його організували і провели педагоги і ліцеїсти Глухівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, який багато років носив ім’я Миколи Жужоми і де діє музей цієї непересічної особистості.
До вшанування людини-легенди долучились представники ветеранської організації, військові, громадськість.
Директор ліцею Ірина Терещенко підкреслила, що збереження пам′яті про знаменитого глухівчанина – це обов′язок нашої совісті перед мертвими і перед нащадками.

«Вже весною заквітнуть сто вишеньок, які ми посадили на честь цього ювілею, і ми впевнені, що ім’я Миколи Івановича Жужоми ще довгі роки буде синонімом воїнської доблесті, відваги і великої скромності», – сказала вона.

Від імені міської ради виступила заступник міського голови Маріанна Васильєва, яка нагадала кілька фактів з біографії Героя і подякувала колективу ліцею-інтерната за послідовну багаторічну роботу з популяризації біографії Миколи Жужоми. Інформує Глухівська міськрада.

comments powered by HyperComments