У Глухові пройшла благодійна акція “Серце до серця”

Благодійництво | 18:17, 25.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Глухові 3 1 по 22 вересня проходила 15 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Організована вона метою придбання кардіологічного обладнання для дитячих лікарень в Сумській області за рахунок благодійних пожертвувань.

Долучитись до акції мали можливість усі небайдужі. У закладах освіти міста серед школярів та дошкільнят проводились години спілкування “Добро починається з тебе”, “Дитяче серденько, живи”.

Доброта, милосердя, уміння розділяти чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину завжди були у характері народу. У традиціях українців споконвіку зберігається звичай допомогти тому, хто цього потребує. У нас в садочку пройшла Всеукраїнська благодійна акція «Серце до Серця» під гаслом: «Дитяче серденько живи».

Мета акції: зібрати кошти на закупівлю спеціалізованого медичного обладнання, за допомогою якого безкоштовно зможуть лікуватися діти, що мають вади з серцем. Батьки, вихованців, педагоги працівники садочка “Фіалка” не залишились байдужими та долучились до акції. Дякую всім за розуміння. Хай дитячі серденька живуть” – пише Ксенія Шульга, практичний психолог ДНЗ “Фіалка”.

 

comments powered by HyperComments