У Глухові продовжують облаштовувати тренувально-вигульний майданчик для чотирилапих

 Поділитися

Поділитися в

В тому році кінологи звернулися до міської ради з проханням створити місце для вигулу собак. Ділянка землі у віддаленному куточку літнього парку була вільною, і саме тут вирішили зробити такий майданчик. ЇЇ загальна площа становить 30*30 метрів.

А в середині жовтня поточного року робота тут закипіла. Фахівці кінологічної служби разом із завзятим любителем собак Андрієм Дерезюком розпочали облаштовувати територію для дресирування і вигулу наших братів менших.

Тож, за результатами плідної і кропіткої праці вже змонтовано частину дресирувальної зони, яка складається з бар’єру, бігової гірки, доріжки та інших снарядь для тренувань тварин. Мається місце і для звичайних прогулянок. Також, на вході вже встановили сміттєвий бак для прибирання за чотирилапими, подбали і про інформаційний стенд, зокрема з правилами поведінки на майданчику.

До того ж, дог-парк передбачає освітлення, тому прогулянки тут будуть комфортними в будь-яку пору року та час доби (за сприятливих на те умов). Як зазаначає Іван Капелько, на манежі  можна буде спустити пса з повідка без ризику, що він вибіжить на проїжджу частину чи кудись втече. Але для цього потрібно обгородити зону вигулу парканом, заввишки не нижче двох метрів.

На сьогоднішній день майданчик поки що не обгороджений, але заступник мера Валерій Галустян запевнив, що готовий сприяти собачникам у вирішенні цього питання. Як зазначив Валерій Едуардович, майданчик для вигулу та тренування вихованців – це приклад того, якою має бути міська інфраструктура для тварин, щоб комфортно почували себе не лише власники собак, а й ті мешканці, які не мають чотирилапих.

До того ж, завдяки Андрію Дерезюку, який не тільки витрачає багато часу на будування майданчика, а ще й виявився віртуозним спікером-перемовником, було налагоджено контакти з підприємцями міста. Результати домовленостей потішили  – були надані необхідні матеріали для подальшого вдосконалення дог-парку. Відповідну інформацію оприлюднено громадською організацією “Допомога – м.Глухів:

“Ще один мрійник з великої букви, Андрей Дерезюк, який фантазував про теж саме і з великим натхненням долучився та поринув у захоплюючий вир здійснення мрій, як виявилось не тільки власних, а й багатьох містян! Він активно будував майданчик витрачаючи багато часів поспіль в парку! Також Андрій спрямував свої зусилля на налагодження зв’язків з підприємцями, які могли забезпечити матеріалами!

І сталось, щось неймовірне, люди відгукнулись! Вкотре!
БЕЗМЕЖНА ПОДЯКА ВСІМ:
Глухівськиій міській раді за відведене місця для забудови під майданчик для вигулу та дресирування собак;
Галустяну Валерію Едуардовичу – за організацію у допомозі матеріалами та у сприянні проведення світла на територію майданчика, а також за металеву секційну сітку 30 м, котру Едуард Валерійович обіцяв передати кінологам для частини огорожі!
ФОП Зельний Олександру Олександровичу за дошку та брус!!
Архіпцову Юрію Миколайовичу за дошку.
Деркачу Сергію та Артему за брус.
Нігрею Олександру Володимировичу за щебень та пісок!!!
Олександр Буйков за підготовку до встановлення відеоспостереження на майданчику!!!
Крім того величезна вдячність кожному за благодійні внески!!! Ваша підтримка дуже важлива!!
БЕЗМЕЖНА ВДЯЧНІСТЬ всім хто плідно працює над створенням майданчика! Ви КРУТІ!
Продовжуємо працювати і надалі!
ЧЕКАЄМО НА ДОЛУЧЕННЯ НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН ТА ДОПОМОГУ!”, – зазначається в дописі.

comments powered by HyperComments
Нагору