У Глухові послабили карантин

#коронавирус | 16:00, 4.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

3 липня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На сьогодні Сумська область визнана такою, що не належить до регіонів із значним поширенням COVID-19. Беручи до уваги фактичний стан епідемічної ситуації на території Сумщини, на період дії карантину на території м. Глухова дозволили:

– проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, заходів до професійно-практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь у практичній підготовці здобувачів, в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах;

– діяльність кінотеатрів із наповненістю кінозалів до 50 відсотків місць і відповідно до протиепідемічних вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01 липня 2020 року №38;

– проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з одночасним перебуванням відвідувачів заходів із розрахунку не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Під заборону підпадає діяльність атракціонів у парках і зонах відпочинку через неможливість забезпечення при їх функціонуванні соціального дистанціювання та інших протиепідемічних вимог (протокол №18 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 липня 2020 року). Натомість дозволено роботу так званих дитячих кімнат – за умови виконання відповідних вимог Головного державного санітарного лікаря України.

Глухівська міська рада
comments powered by HyperComments