У Глухові поліцейські провели заняття з членами громадських формувань

Суспільство | 17:34, 5.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями у приміщенні відділу поліції №1 (м.Глухів) Шосткинського РУП відбулися заняття з членами місцевих громадських формувань: «Баницька варта», «Березівська самооборона», «Глухівська осавульська сотня «Козацтво запорізьке»» та військово – патріотичного клубу «Мужність».

Під час заходу учасники дізналися про способи взаємодії поліції з громадськими формуваннями під час охорони публічного порядку, порядок застосування членами громадських формувань заходів фізичного впливу і спеціальних засобів, ознайомлені з основними правилами поведінки у разі виникнення конфліктних ситуацій. Крім того, були доведені присутнім вимоги щодо охорони публічного порядку та безпеки громадян, а також найбільш поширені адміністративні правопорушення у громадських місцях.

«Планується залучення найактивніших громадян до спільного, разом з поліцейськими, патрулювання вулиць населених пунктів Глухівщини, – розповідає Олексій Кравченко, заступник начальника з превентивної діяльності відділу поліції №1 (м.Глухів) Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області. – Спільні патрулі будуть націлені на профілактику та виявлення правопорушень у громадських місцях».

За словами заступника керівника поліції Глухівщини, допомога правоохоронцям з боку громадськості є вкрай необхідною. Адже це сприятиме поліпшенню діяльності, мобілізації населення на боротьбу зі злочинністю, зміцненню зв’язків поліції з населенням, вироблення в громадян поваги до законів України, спрямування дій поліції на поглиблення контактів з населенням, довіри людей до поліції та зміцнення авторитету.

comments powered by HyperComments