У Глухові поліцейські офіцери громади провели змагання серед студентів

Суспільство | 17:20, 20.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вихованці коледжу мали можливість позмагатися за першість в різних категоріях спортивно-патріотичних змагань. Переможці отримали нагороди за свої старання.

Поліцейські офіцери Глухівської громади Павло Свербейкін, Микола Лук’яненко та Микола Прокопенко влаштували виховально- патріотичний захід під назвою «Помічник шерифа». У змаганнях брали участь 1-й та 3-й курс здобувачів освіти ВСП «Глухівського агротехнічного фахового коледжу Сумського НАУ».
Усіх, хто виявив бажання випробувати свої сили, чекали цікаві, але досить нелегкі умови змагань. Перед початком поліцейські провели невеликий інструктаж з безпеки для присутніх.
Студенти навчилися збирати та розбирати навчальну зброю, а після чого перевіряли свої уміння в цьому у вигляді змагань. Також мав місце і командно-силовий конкурс. Учасники поділилися на дві групи та повинні були на швидкість перетягнути службові автомобілі.
По закінченню команди отримали нагороди за свою участь у заході. Окрім всього бажаючі мали можливість познайомитися із спеціальним спорядженням правоохоронців та на собі випробувати дію деяких з них.

Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments