У Глухові планується проведення ярмарки

 Поділитися

Поділитися в

Активісти “Співдружність добрих глухівчан” планують провести благодійну ярмарку напередодні дня Святого Валентина, аби зібрати необхідні для доброї справи кошти. Організатори запрошують жителів міста придбати подарунки близьким людям, а також пропонують небайдужим глухівчанам взяти участь в ярмарці в якості продавців. Дата і час проведення заходу ще оговорюються, але попередньо планується організувати масове дійство у суботу 9 лютого.

На офіційній сторінці “СДГ” в Фейсбук оголошення:

Перший наш проект – дерева для дитячого майданчика перед поштою. Колись там був ринок, тепер – мабуть, найкращий дитячий майданчик в місті. Але є проблема: через відсутність дерев грати на цьому майданчику можна хіба що в холодні дні. Бо влітку там стоїть страшенна спека. Там посаджені липи, але вони дуже малі, ростуть повільно. Тому після довгих обговорень ми вирішили придбати шість ліріодендронів тюльпанових. Це надзвичайно красиві дерева, які швидко ростуть. Тож ми збираємо кошти для 6 таких дерев. Треба сплатити за саджанці та їхню доставку. Це близько 4000 тисяч гривень.”

Для довідки: Співдружність добрих глухівчан – об’єднання жителів Глухова, яке очолює дорий чоловік, активіст Олександр Горбачьов, направляють усі сили на те, аби зробити місто кращим. Вони неодноразово проводили пишні акції, спрямовані на благоустрій рідного містечка.

comments powered by HyperComments
Нагору