В одному з глухівських храмів періодично мироточать святі образи

Духовність | 14:11, 20.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Час від часу церковнослужителі та віряни міста помічають унікальне явище мироточення святих образів. Воно вважається справжнім дивом, так як мироточити можуть далеко не всі ікони.

У Миколаївській церкві, зі слів отця Володимира, з початком воєнної операції на Донбасі, на одному з образів були помічені «кроваві сльози».

Вже багато разів образ Миколая Чудотворця вкривався краплинами миру, які нині підсохли. Скептично налаштовані городяни можуть запідозрити, мовляв, крапельки могли бризнути з лампади. Але вона висить далеко від ікони, яка знаходиться в правій частині іконостасу. І сам образ схований за склом, а його покривають виразні сліди від патьоків. Мироточать навіть колони у вівтарі.  

Вважається, що світлі чисті «сльози» є добрим знаком, що віщує зміни у майбутньому. Втім, отець Володимир говорить, що в дні мироточення нічого особливого не було помічено.

Журналістам Глухів.Інфо повідомили, що мироточить і хрест на Голгофі. У храмі підтверджують – дійсно хрест мироточив. Але буквально днями це явище припинилося.

Церква визначає ікони як форму одкровення Божественної реальності. Відповідно, сльози – це речові знаки явища Царства Божого. Втім, обіцяє це грандіозні події, або ні, настоятель храму Володимир радить не загострювати на цьому увагу.

comments powered by HyperComments