У Глухові освятили прапор ВМС України на підтримку полонених моряків

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 19 січня у Глухові на святі Водохреща освятили прапор ВМС України. Про це повідомояє один із ініціаторів акції Роман Матющенко. Метою вчинку є підтримка полонених моряків, серед яких і наш земляк Богдан Небилиця (уродженець Шостки).

“Освячення проводив священик канонічної Православної церкви України отець Анатолій, котрий побажав якомога швидшого повернення полонених військових моряків додому”, – написав Роман Матющенко

Організатори акції піднесли прапор ВМС України до священика, який окропив святою водою стяг та звернувся до присутніх з промовою:

“Сьогодні мене просять, дорогі браття і сестри, люди з вашого міста. Щоб ті, хто сьогодні не має можливості відсвяткувати так як ми – відкрито вільно. Ті наші морякі, які є незаконно ув`язненні в сусідній державі, то ми в знак підтримки молимося за них і посвятимо сьогодні цей прапор, який найближчими днями буде вивішено у вашому місті. Щоб це було всім на згадку. Я вважаю, щоб ці хлопці відчули сьогодні і нашу щиру молитву за них. Щоб вони там – їм нелегко – трішечки пораділи. А ви моліться за те, щоб в скорому часі вони повернулися на свою рідну землю до своїх батьків, дітей. Щоб нарешті настав мир на нашій землі”

Згодом, Володимир Мартинов звернувся до жителів міста з пропозицією підняти прапор ВМС України у Глухові

“Будемо наполягати на міськраду, щоб підняти прапор ВМФ України в нашому місті на підримку полонених моряків. Давайте зробимо це 22 січня на День Соборності…”

comments powered by HyperComments
Нагору