У Глухові освітяни протестують проти свавілля міської влади + відео

Влада, Політика | 20:01, 14.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, у зв’язку зі звільненням Людмили Васянович директори шкіл Глухова, педагоги прийшли в міськраду на прийом до мера, щоб почути його позицію щодо відсторонення від посади начальника відділу освіти, а також залишити своє звернення очільнику міста.

Однак, виходити з кабінету мер Мішель Терещенко відмовлявся, мотивуючи тим, що на даний момент веде прийом громадян.

Проте, через деякий час очікувань мер вийшов до освітян і повідомив, що сьогодні їх приймати не має наміру. Педагоги аргументовано стали закликати до діалогу, і мер вирішив прийняти їх звернення.

Щоправда, з однією умовою – в кабінеті вислухає освітян, але тільки без присутності преси. А місцевого блогера Павла Панкова назвав “КДБістом”

Після аудієнції у мера директори шкіл висловили свою думку про те, що відбувається.

Оксана Юдіна, директор ЗОШ №1: “Пришли до міського голови отримати відповіді на запитання, чому вчора було звільнено нашого начальника? Відповіді не отримали”

Ірина Калиновська, директор ЗОШ № 6:“Він сказав – запущенний процесс, він іде, то він не буде відповідати. Ми просили його відповісти, бо за нами стоять коллективи шкіл, і вони також хочуть знать відповіді на питання. Яка невідповідність посаді? У нас нещодавно була перевірка обласна міського відділу освіти – все було на високому рівні. Людина 30 років віддала педагогічній праці – виховала ціле покоління. Що трапилось, що людина перестала відповідати займаній посаді?”

Елла Гурець, директор ЗОШ №4: “Він призначив людину, не знаючи її прізвище”

Підводячи підсумки, освітяни так і не отримали відповіді на єдине питання. Натомість, мер призначив їм час на понеділок.

Більше у відео Павла Панкова:

comments powered by HyperComments