У Глухові оштрафували підприємця за продаж піротехніки без документів

Новини | 12:07, 3.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Так, у Глухові, під час рейду на місцевому ринку, поліцейські виявили підприємця, який, не маючи на це ліцензії та інших необхідних документів, в обхід законодавства, реалізовував всім бажаючим святкову піротехніку: салютні установки, феєрверки, петарди, тощо. Цей специфічний товар у громадянина вилучили, а стосовно чоловіка поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 195 – 6 КУпАП.

Правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу щодо заборони продажу неповнолітнім піротехніки та нагадують про відповідальність і про небезпеку для тих, хто грубо порушує правила поводження з піротехнічними виробами. Бо від вибухів феєрверків і петард на новорічні свята щороку, нажаль, травмуються люди, зокрема, діти, отримуючи при цьому опіки, травми очей і кінцівок.

Поліція попереджає, що порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу від 35 до 60  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.