У Глухові організують нове футбольне поле “всім ворогам на зло”!

 Поділитися

Поділитися в

Таку заяву розмістила на своїй сторінці в фейсбук секретар Глухівської міськради Олена Демішева. Посадовиця написала про існуючу проблему, яка склалась навколо футбольного поля – вихованцям ДЮСШ немає де тренуватися. Виходом зі скрутного становища стала можливість організації футбольного поля на базі ЗОШ №6. 

“Сьогодні провели зустріч на цьому полі та обговорили можливі шляхи вирішення, щоб зробити рівне поле з натуральним покриттям. Проблем багато, але всі можна вирішити: підрізка дерев, демонтаж старих неробочих колодязів, зняти шар грунту, вирівняти територію, підвести воду для поливу та пиття, пофрезерувати землю, посіяти траву, оновити ворота. Потім організувати мобільні трибуни та можливо трохи пізніше і бігову доріжку. І як результат: можна буде тренувати дітей у зручному і комфортному місці, організувати місце для занять спортом.

Дякую всім, хто долучився для спільної роботи. Звісно, якби була нормальна робота депутатського корпусу, то роботи йшли б швидше і продуктивніше. Але всім ворогам на зло – ми це зробимо!“, – розповіла про фронт робіт у фейсбук Олена Демішева.