У Глухові не вщухають суперечки з приводу використання кальянів у громадських закладах
Поділитися в
Копіювати посилання

У соціальних мережах лікар-психіатр Євген Скрипник підняв актуальну на сьогодення тему, яка стосується використання кальяну у закладах нашого міста:
“Не зважаючи на постанову 2012 року, яка заборонила курити кальяни, звичайні та електронні сигарети в закладах ресторанного господарства в нас в Глухові в нічних клубах продовжують надавати послугу з куріння кальяну!”, – зауважив лікар.

Однак, його хвилюваннь на рахунок виправданного попередження, у популярному місцеву пабліку зустріли досить бурхливо. Деякі користувачі не соромились лаяти лікаря


Незважаючи на обґрунтованість інформації, суперечки між прихильниками кальяну та супротивниками досі не вщухають.
Між тим, вчені з університету Сан-Дієго (США), як повідомляє РІА Новости з посиланням на Medical News Today попереджають:
“Кальянний дим подвоює негативний вплив на організм небезпечного канцерогену бензолу, відповідального за виникнення і розвиток кількох видів ракових пухлин, у тому числі лейкозу“.
Вірити, чи ні – кожен вирішує для себе сам. Але ж висновки вчених не безпідставні, тому є сенс замислитися над ними.