У Глухові на грантові кошти облаштують кімнату у реабілітаційному відділенні Центру надання соціальних послуг
Суспільство | 17:57, 5.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Між БО “Благодійний фонд “Право на захист”, Глухівською міською радою і Центром надання соціальних послуг заключено угоду для реалізації гуманітарного проєкту, повідомляє Глухівська міська рада.
Грант у сумі 121,2 тис. грн планується витратити на облаштування кімнати у реабілітаційному відділенні комунальної установи “Центр надання соцальних послуг”. Послуги з фізичного і психологічного відновлення зможуть отримувати як діти, так і дорослі.
Міський голова Надія Вайло подякувала представникам фонду “Право на захист” і керівникові Центру надання соцпослуг Тамарі ЯРИНІ за активності у цьому напрямку. Даний грант на умовах цільової безповоротної допомоги значно підсилить матеріальну базу реабілітаційного відділення.
