У Глухові моментально розібрали безкоштовні LED-лампи від уряду

Суспільство 13:23, 8.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Програма з обміну лампочок старого зразка на нові, яку реалізує «Укрпошта», вже стартувала у Глухові. З учорашнього дня у всіх відділеннях зв’язку можно безкоштовно обміняти старі лампи розжарювання на сучасні світлодіодні за принципом п`ять на п`ять.

Умови нескладні: с собою потрібно взяти паспорт, ідентифікаційний код та п’ять справних лампочок. Кожну людину працівники пошти реєструють в програмі, щоб дані залишилися в базі, що вона вже лампочки отримала. Таким чином, одержати повторно ще 5 LED людина не зможе ні в якому з відділень “Укрпошти”.

Тут варто зазначити, що програма працює на всіх відділеннях зв’язку, але наразі лампочок немає – їх розібрали моментально.

Журналіст Глухів.INFO поспілкувалася з начальниками всіх трьох відділень “Укрпошти” та дізналася про кількість виділених лампочок на місто. Так, на центральному 1476 лампочок розібрали за вчорашній день. Друге і третє відділення отримали в рівній кількості по 1432 лампочки, які роздали по обміну за півтора дня (вчора і сьогодні).

Втім, люди досі йдуть на пошту з надією отримати в руки 5 енергоощадних ламп. Начальники всіх 3-х відділень “Укрпошти” на питання журналіста про нову партію LED відповіли, що лампи планують завести найближчим часом, але про їх кількість поки що невідомо.

comments powered by HyperComments
Нагору