У Глухові ледь не померла маленька дитина від насіння

Медицина, ЧП | 18:46, 6.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Ніч із понеділка на вівторок видалася для глухівських медиків дуже неспокійною: в одному із сіл району дівчинці віком 1 рік і 7 місяців стало погано, у неї відкрилася блювота.

Дитина тимчасово проживала у бабусі, і пенсіонерка викликала швидку допомогу. Бригада медиків намагалася з’ясувати причину такої сильної блювоти і поганого самопочуття дівчинки, проте бабуся ніяких підозр ні на що не мала, запевняла, що внучка вживала свіжу домашню їжу і останній прийом їжі, вечеря, був о 19.00.

Швидка доставила дитину в Глухівську ЦРЛ, де лікарі намагалися полегшити стан маленької пацієнтки. Як розповіла педіатр, у блювотних масах крихти була ціла жменя лушпиння насіння соняшнику, і всім відразу стало ясно, чому дитині погано. Крім блювоти у глуховчанки було ще у затруднене дихання – явно там щось заважало.

Побоюючись за життя і здоров’я пацієнтки, керівництво лікарні серед ночі викликало реанімаційну бригаду з обласного центру і крихту санавіацією доставили в Сумську обласну дитячу клінічну лікарню. Однак навіть фахівці такого рівня не змогли допомогти дитині, тому відправили її столичним колегам – у республіканський медичний заклад «Охматдит». Там із дихальних шляхів дитини шляхом бронхоскопії витягли четвертинку насіння.

Як розповіла педіатр із Глухова, подібний випадок в її півстолітній практиці стався вдруге.

Джерело: Сумські дебати з посиланням на shans.com.ua

comments powered by HyperComments