Керівники Глухова та району вітали лісівників з професійним святом

 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Дня працівника лісу, який традиційно лісівники святкують у третю неділю вересня, керівники міста та району привітали працівників Державного підприємства «Глухівське лісове господарство» та Глухівського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Глухівське лісове господарство»

Секретар Глухівської міської ради Юрій Бурлака відвідав урочистості з нагоди Дня працівника лісу. Повідомляється на сайті Глухівської міськради.

Юрій Олександрович вручив грамоти Глухівської міськради:

головному бухгалтеру лісового господарства Наталії Калініній,

електрозварнику автогаражу Павлу Єліну,

водію автонавантажувача цеху переробки деревини Віктору Демідову.

«Шановні працівники лісу, прийміть найщиріші слова вітання з професійним святом. Зайве нагадувати, яке значення відіграє лісове господарство для економіки Глухівщини і для навколишнього середовища. Вітаю всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. Бажаю щоб це свято принесло у ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє», – привітав працівників лісу голова райдержадміністрації Сергій Мінаков.

Спільними грамотами голови райдержадміністрації та районної ради за особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, високу професійну майстерність, охорону та відтворення лісових багатств Глухівщини та з нагоди Дня працівників лісу були нагороджені:

Людмила Ганзя, інженер відділу кадрів Глухівського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Глухівський агролісгосп»;

Віктор Гапчак, лісничий Червонянського лісництва Державного підприємства «Глухівське лісове господарство»;

Іван Добридень, майстер цеху переробки деревини Глухівського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Глухівський агролісгосп»;

Іван Петривний, лісник Червонянського лісництва Державного підприємства «Глухівське лісове господарство»;

Олена Трубчик, головний економіст Глухівського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Глухівський агролісгосп»;

Андрій Чалий, лісоруб Баницького лісництва Державного підприємства «Глухівське лісове господарство». Повідомляється на сайті Глухівської РДА.

comments powered by HyperComments
Нагору