У Глухові хлопець-сирота отримав квартиру

 Поділитися

Поділитися в

Ще один мешканець Глухівщини з-поміж дітей-сиріт отримав власне житло. Ключі від квартири та документи власнику вручили сьогодні. Це стало можливо завдяки прийняттю постанови Кабміну про виділення цільової державної субвенції, інформує Цнсп Глухів.

Одним із таких хто претендував на отримання житла був Володимир Мазулевський – уродженець с.Дунаєць, який на сьогоднішній день проходить строкову військову службу в лавах Збройних сил України.

Фахівці КУ «Центру надання соціальних послуг Глухівської міської ради» допомогли Володимиру у пошуку житла – ним стала однокімнатна квартира в одному з кращих районів міста. Особливо, треба відзначити у цьому плані Тетяна Разіну. За словами колег, жінка вклала душу і по-материнські поставилася до юнака, виконуючи свою роботу.

Разом зі Службою у справах дітей сприяли у підготовці відповідного пакету документів згідно з чинним законодавством.

“Радісно, що в нашій громаді відбуваються такі приємні речі. Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування власне житло є вагомою допомогою і шансом зробити впевнений крок у майбутнє. Ми маємо надію, що всі діти, які ще перебувають у черзі, в майбутньому також отримають житло, яке належить їм по праву.”, – коментує головний спеціаліст у справах дітей Валентина Топчій

Вітаємо Володимира з такою важливою та значущою подією! Бажаємо успіхів, миру, злагоди та добробуту!

comments powered by HyperComments
Нагору