Художественная ковка

У Глухові двоє в чорному “решают” проблеми локальних смітників

Суспільство | 17:04, 1.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Проблема сміття – вічний “головний біль” жителів Глухова. Городяни регулярно викладають в соцмережах знімки і відео з зображенням звалищ з відходів, які утворюються в різних районах міста. Більшість глухівчан вважає, що слід починати з себе, а дехто упевнений – в тому, що місто захаращене сміттям винні чиновники.

Так чи інакше, але днями у Глухові стався інцидент між науковим співробітником НЗ “Глухів” Олександром Мірошниченко та представниками ЖЕКу. Подробиці історії Олександр детально описує на своїй сторінці в фейсбук:

А знаєте як в Глухові “решают” проблеми локальних смітників?
На днях заходжу до Міклашевського. Механік-водій каже, що приходили двоє в чорному, тебе шукали. Ну думаю, рекетири вирішили кришу Міклашевському запропонувати. Через декілька хвилин зустрічають мене ці двоє. Представилися працівниками ЖЕКу, навіть, ксіву показали і кажуть:
-У вас есть гараж на Киево-Московской. Поступила жалоба, что возле гаража мусорка. Гараж незаконно построен. Уберите мусор и у вас не будет проблем.

Кажу хлопцям, що гараж не мій. Знайома бабуся дозволяє зберігати в ньому велосипеди. На нього є документи. Біля гаража завжди чисто. А смітник знаходиться через два гаражі, метрів за десять і я не маю до нього відношення.

– Какая разница. Мы вас видели в гараже. У вас срок до понедельника.

-Гаразд. Мені не складно.

Йо-ма-йо! Оце підстава! Якщо не приберу, у бабусі із-за мене будуть проблеми! 
Хлопці, будь ласка не чіпайте стару.
Я все прибрав. 
І як каже моя бабуся: Не чіпайте лайно, смердіти не буде!”, – пише Олександр.

А знаєте як в Глухові "решают" проблеми локальних смітників?На днях заходжу до Міклашевського. Механік-водій каже, що…

Опубліковано Олександром Мірошниченком Субота, 1 лютого 2020 р.

comments powered by HyperComments