Для дітей-сиріт з Глухова придбано власне житло

 Поділитися

Поділитися в

Як розповіла журналістам Глухів.INFO керівник служби у справах дітей Глухівської міськради Ірина Галушка, на сьогоднішній день четверо осіб з числа дітей сиріт заключили нотаріальні угоди про придбання упорядкованих квартир та на рахунки власників житла  перераховано грошову компенсацію. Придбано три 2-кімнатні квартири та одну 1-кімнатну. Ще один юнак вирішив купити житловий будинок. Йде підготовка документів. Спочатку житло планували придбати для шістьох дітей-сиріт. Однак, умовою отримання компенсації є відсутність у дитини права власності на нерухоме майно. Тож, одна дитина була виключена із загального списку, бо отримала житло від дідуся.

Відтепер п’ятеро дітей матимуть власні домівки.

Купили квартири відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року, якою затверджено порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Вищевказана постанова передбачає придбання житла дітям-сиротам лише  до 23 років, які перебувають на квартирному обліку. Таких у Глухові станом на 1 січня 2020 року 16 осіб.

“Прикро за дітей, яким виповнилось 24, 25 років, що ми не можемо їм допомогти. Таке законодавство. Ми дякуємо державі за вирішення поточних питань у таких важливих життєвих ситуаціях”, – зазначає Ірина Юріївна.

 

comments powered by HyperComments
Нагору