У Глухові 16-річний юнак опікується серйозно хворою мамою. Допоможіть родині!

 Поділитися

Поділитися в

Книжковий сюжет оповідання видатного українського письменника Василя Сухомлинського про хлопця і його хвору маму знайшов відображення у реальному житті. Історія сім`ї Зоріних – не вимисел, а проза життя, сповнена суму та драматизму.

Ларису Зоріну знають як сумлінну, відповідальну, працьовиту людину, віддану своїй справі. Понад 25 років свого життя жінка присвятила викладанню історії України, правознавства у ЗОШ №1. Вона завжди чуйно ставилася до біди інших людей, намагаючись простягнути руку допомоги. Але тепер жінка сама опинилась у вкрай скрутному становищі. Все почалося несподівано. Два з половиною місяці тому, гостюючи у хрещеної Віктора, Ларисі раптом стало зле, насамперед стан здоров’я позначився на виразі обличчя. Стало ясно, що в організмі жінки відбуваються складні фізіологічні процеси, які вимагають негайного звернення до лікаря. Медичний огляд визначив необхідним госпіталізування, адже у пацієнтки діагностували ішемічний інфаркт мозку. 

Далі почалася справжня боротьба за життя – медичні процедури жінка пройшла в Кролевці, Конотопі, Шостці, лікувалася у Глухівській міськлікарні, звідки після результатів КТ була направлена до обласного шпиталю. У проміжкаж медичних перерв Віктор самостійно колов мамі гормональні уколи.

Наразі, жінка знаходиться у відділенні реанімації Сумської обласної лікарні.  Їй зроблено операцію в лобовій частині голови. Людина з таким діагнозом стає абсолютно безпорадною та вкрай вразливою, їй потрібні постійний догляд та увага. Вітя – фактично єдина опора своєї онкохворої мами.

Для нього мама – найрідніша людина на землі, втілення вселюдської доброти, мудрості, ніжності, любові. Тато покинув їх, та не турбується долею колишньої дружини і сина, отже надіятися залишається тільки на милосердя земляків.

Лариса Вікторівна дуже самовіддана жінка та мама. Незважаючи на проблеми зі здоров`ям, вона робила все, щоб догодити своєму єдиному синові. Зараз їй самій на післяопераційний період потрібні дороговартісне лікування.  Де взяти такі кошти, 16-річний юнак просто не уявляє, тому, долаючи страх, сором`язливість він змушений шукати підтримки у небайдужих людей.

Віктор із мамою не втрачають надії на краще. Вони вірять, що їм обов’язково вдасться подолати тяжку хворобу. Адже, потрапивши в біду, вони зустріли багато добрих людей, котрі мали бажання допомогти, зокрема не залишилася осторонь освітянська родина та батьки учнів, де навчається хлопець.

Просимо і вас не залишитися байдужими до долі цієї сім’ї, яка вже встигла пережити такі складні випробування. Підтримайте їх, будь ласка!

!Важливо! На картці 5168 7456 0878 6999 Зоріна Лариса Вікторівна вичерпався ліміт переказів на місяць, тому додаємо резервні реквізити хрещеної хлопця

ПриватБанк: 5168757368366417 Сенченко Юлія Вікторівна (хрещена Віктора).

comments powered by HyperComments
Нагору