У Глухові 15 бутузів чекають на люблячих господарів (Відео)

Суспільство 13:14, 11.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Народжені цуценята зараз знаходяться на території, що навпроти Профтехучилища, поряд з гаражами. Жінка, яка оприлюднила інформацію стосовно маленьких чотирилапих розповіла, що діти з`явилися на світ від собачки, яка раніше була домашньою. Її власники виїхали за кордон, залишивши доглядати знайомому. В свою чергу, чоловік піклувався про собаку як міг – підгодовував її, але не тримав на ціпку, от і вийшло, що вівчарка фактично була сама по собі, вививши аж 15 малят.

Володарі гаражів не проганяють сім`ю, але й опікуватися ними належним чином не в змозі. Віта говорить, що цуценята ростуть швидко, тому їм конче потрібне належне годування і дім, адже зима не за горами. Та і прохарчувати власними силами 15 цуциків – задача клопітна.

“Дітьми треба займатися, годувати їх, бо 5 литрів супу – це на раз. Я працюю з восьмої ранку до восьмої вечора. Елементарно, в мене просто немає часу, щоб приготувати їм їжу. Будь ласка, закликаю небайдужих мешканців міста та бувшого району, поки ми прилаштуємо усіх, поки знайдуться господарі для малюків – допоможіть з їжею для бутузів, долучайтеся! “, – говорить Віта.

Притулку для тварин у Глухові немає, є місце для перетримки братів менших наших, але й воно нині переповнене. Отже, єдиний шанс вижити песикам – знайти для них прихисток!

 

comments powered by HyperComments
Нагору