У Глухівський РДА затвердили перспективний план регіонального розвитку району

 Поділитися

Поділитися в

Голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія Сокол провела засідання Ради регіонального розвитку, на якому затверджено перспективний план розвитку Глухівського району на 2019-2021 роки, до якого увійшли об’єкти у сфері медицини, освіти, спорту, інфраструктури та інші.

Серед основних об’єктів є реконструкція (термомодернізація) Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Баницького навчально-виховного комплексу. Планується будівництво спортивного комплексу – футбольного поля та спортивного майданчику для обох закладів.

Для Есьманської школи – придбання інтерактивних комплексів, обладнання для медіатеки, кабінетів природничо-математичного циклу, обладнання навчального та загального призначення, створення життєзберігаючого середовища.

В Банницькому навчально-виховному комплексі планується реконструкція водовідведення та каналізаційної мережі. Є плани придбати шкільний автобус,  інтерактивні  комплекси,  обладнання навчального та загального призначення. Про це інформує Глухівська районна державна адміністрація.

В проекті перспективного плану розвитку є капітальний ремонт приміщень, забезпечення медичним обладнанням, придбання легкового повнопривідного автомобіля для амбулаторії в с. Есмань Глухівського району.

В амбулаторії с.Баничі Глухівського району планують реконструкцію приміщень, забезпечення медичним обладнанням та придбання легкового повнопривідного автомобіля.

“Наявність перспективних планів із затвердженими громадою проектами і механізмами фінансування поліпшить розвиток та інвестиційні перспективи території”, – наголосила Вікторія Сокол.

comments powered by HyperComments
Нагору