У Глухівський бібліотеці провели творчі посиденьки

Культура 11:21, 14.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

13 листопада в Глухівській публічній бібліотеці запроваджено захід у форматі квартирника – Осінній квартирник «У колі друзів». Це такі собі творчі посиденьки. Поняття «квартирник» не нове, запозичене з 70-х, 80-х років ХХ століття.

Познайомившись один з одним, розповівши про себе, про свої очікування від квартирника, присутні мали можливість представити свої таланти.

В залі цього дня звучали вірші в музичному супроводі , лунали пісні та гра на скрипці. Все це створило неповторну атмосферу в бібліотеці . Забувалися всі тривоги і страхи, викликані війною.

Потім за чашкою духмяного чаю зі смаколиками учасники обговорювали про подальші зустрічі та обіцяли привести побільше своїх друзів на захід, бо Квартирник – це дійсно круто!

Дуже дякуємо Ірину Понирко за виконання своїх поетичних творів, Дмитра Гагіна за неперевершену гру на скрипці, Тетяну Ланіну та Катерину Нетечу за чудові, душевні пісні про кохання. Ви всі супер талановиті!

Хто хоче приєднатися до нашого Квартирника в грудні – пишіть, заходьте в бібліотеку зі своїми пропозиціями. Чекаємо на нових друзів.

comments powered by HyperComments
Нагору