У глухівських військовослужбовців народилась дитина миру!

 Поділитися

Поділитися в

Любов і війна… Що спільного між цими кардинально протилежними поняттями? Вони описують реалії життя військових, що побували в АТО. Навіть в таких суворих умовах люди знаходять один одного, закохуються і створюють сім’ї. Війна допомагає яскравіше відчути найважливіше і найцінніше в житті, висвітити найпотаємніше для душі.

Віталій і Рита познайомилися на бойових навчаннях перед входом в зону АТО в Кримське. У зоні були обидва. Рита три рази: Авдіївка, Кримське і під Горлівкою. Віталій 2 рази: Кримське і під Горлівкою. Вже тоді вони розуміли, що ніщо не розлучить їх. Як і годиться, свої почуття закохані скріпили узами шлюбу, так з’явилася сім’я Тютюнникових.

17 квітня в пологовому відділенні м. Глухів у військовослужбовців та учасників бойових дій 58 ОМПБ 16 батальйону Віталія та Рити Тютюнникових народилася донечка з красивим ім’ям Мирослава! Чи символічне це ім’я? Безумовно. 26 листопада майбутні батьки вирушили на УЗД в Шостку.

«В этот день Верховная Рада Украины принимала решение о введении в стране военного положения. Доктор тогда сказал, что будет “дитина миру, стовідсоткова дама”. Первое имя, которое пришло на ум – Мирослава», – діляться батьки з кореспондентами Глухів.INFO.

comments powered by HyperComments