У Глухівському медколеджі вітали першокурсників

Освіта | 15:07, 1.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

31 серпня у Глухівському фаховому медичному коледжі відбулася значуща для кожного студента нового набору подія – посвята першокурсників. Повідомляється на стопінці заклалу.

Незважаючи на погодні умови та карантинні обмеження, свято проходило в урочистій атмосфері традиційних церемоній. З теплими словами та щирими побажаннями до всіх студентів та їх батьків звернулася виконуюча обов’язки директора коледжу Тереза Терещенко. Почесні гості свята: перший заступник міського голови Олексій Ткаченко та заступник директора центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Носков побажали студентам першого курсу успішного навчання та нових звершень.

В актовій залі коледжу пролунала клятва першокурсників–найурочистіший момент, який запам’ятовується на все життя. Відмінниця навчання та випускниця коледжу Федорченко Дарія привітала нову зміну та вручила першокурсникам “студентський квиток” як свідчення того, що вони стали частиною дружньої студентської родини. Із Стародавньої Греції завітали на свято “боги” з Олімпу: бог лікування Асклепій та його доньки Гігіея та Панацея і передали першокурсникам символи медицини та факел знань.

Щирою любов’ю до України був сповнений виступ гурту першокурсниць “Чарівниці” та запальний танок хореографічного колективу “Червоні маки”.

comments powered by HyperComments