У Глухівському ліцеї ввели експериментальні шкільні обіди від відомого українського шеф-кухаря + відео + фото

Освіта | 18:50, 11.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою учнів почали годувати по “Збірнику рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах”. Переможець шоу “МастерШеф”, кухар і активіст здорового харчування для школярів, Євген Клопотенко багато місяців домагався цього права – смачно і корисно годувати дітей.

В навчальному закладі вирішили впровадити здорове харчування, щоб учні звикали до цих страв. Керівництво ліцею сподівається зацікавити вихованців, підвищити рівень культури здорового харчування.

“Здоров`я дітей починається з харчування. В нашому навчальному закладі вирішили спробувати здорове харчування по Євгену Клопотенко. Поки це експеримент, але хто не пробує, той не досягає поставленої мети. Головне, щоб діти були здорові!“, –  розповідає директор ліцею-інтернату Ірина Іванівна Терещенко.

Проект по впровадженню нового шкільного меню спочатку протестують. Експеримент триває вже другий тиждень. 

Наша школа виграла право приймати участь в проекті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». З жовтня ми беремо участь у цій програмі. До цього був корисний сніданок, – розповідає заступник директора з методичної роботи Любов Олександрівна Кострова, – а на лютий був запропонований конкурс за Євгеном Клопотенко”

Замість супа з локшиною на обід школярам готують картопляний крем-суп, бігос с гречкою, кебаб з сиром, салат з капусти з ароматною олією – новий раціон кухарі тестують з інтересом.

Як розробляли меню, хто в цьому приймав активну участь, та головне – чи подобаються дітям нові страви від популярного шеф-кухаря, дивіться у сюжеті Глухів.INFO:

 

comments powered by HyperComments