У Глухівському ліцеї-інтернаті обрали володарку титулу “Міс Паняночку-2021”

Конкурси | 15:49, 7.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

4 березня у Глухівському ліцеї-інтернаті за доброю традицією відбувся конкурс краси, ніжності та весни – Міс Паняночка – 2021! Глядачі потрапили на справжній бал квітів із ведучою Флорою та ельфами і чарівними конкурсантками – квітами!

У шести цікавих конкурсах за корону Королеви краси змагалися учениці-паняночки 1-4 класів: паняночка 1-Б класу – образ квітки-волошки – Каріна Панченко; паняночка 2-Б класу – образ квітки-ромашки – Вікторія Пітутіна; паняночка 3-Б класу – образ квітки-орхідеї – Марія Стрельчук; паняночка 4-Б класу – образ квітки-айстри – Таїсія Василенко.

У першому конкурсі “Привіт, це я і квіточка моя!” дівчата презентували свою квітку, вражаючи вимогливе журі ніжністю та креативністю! Конкурс дефіле довів, що всі красуні налаштовані тільки на перемогу. У конкурсах “Чарівні долоньки” та “Солодкий нектар” учасниці створювали власноруч незвичні квіти, придумували цікаві назви та вгадували різні смаки соків. Родзинкою став конкурс “Світ моїх захоплень” – дівчата презентували різні сторони свого таланту.

Глядачі спостерігали за яскравим перевтіленням маленьких паняночок – дівчата співали, вражали акробатичними трюками та своїми здобутками у карате. А наостанок всі присутні в залі разом із конкурсантками закружляли у ніжному вальсі, знову і знову доводячи свою елегантність та грацію.

Як не складно було журі обирати найдостойнішу, перемогу та титул “Міс Паняночка – 2021” здобула паняночка 1-Б класу – Каріна Панченко. Титул “Міс Чарівність” отримала Марія Стрельчук, титул “Міс Творчість” – Вікторія Пітутіна та титул “Міс Неповторність” – Таїсія Василенко. Повідомляє Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою

comments powered by HyperComments