У Глухівській центральній районній бібліотеці відбулась презентація книги «Герої нашого часу. 19 історій ветеранів АТО»

Презентація 14:59, 29.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

28 cічня в Глухівській в урочистій та теплій атмосфері відбулася презентація книги сумської письменниці Алли Акіменко з патріотичною назвою редактор Євген Положій. Про це повідомляє Ніна Шубнікова на своїй сторнінці в фейсбук.

Це реальні розповіді героїв, які відтворюють події 2014-2018 років. Вони доповнені сімейними фото учасників АТО.

Презентація розпочалася з хвилини мовчання.

На зустріч прийшли небайдужі глухівчани та студентами професійно – педагогічного коледжу ГНПУ ім. Олександра Довженка. Серед присутніх і учасники АТО.

Юрій Негреба, молодший сержант з Глухова, нині волонтер і керівник громадської організації «Військо – патріотичний рух «Джура», згадав дні військової служби, які провів у районі Світлодарської дуги, перед самим Дебальцевим:

«Нам треба бути єдиними, бо лише разом ми здолаємо ворога» – прокоментував він військову ситуацію в Україні. Виступив Сергій Міщенко, житель села Баничі, учасник подій на майдані, який з початком військового вторгнення в Україну добровольцем поїхав на захист незалежності та територіальної цілісності України.

Серед присутніх також були Дмитро Федченко – голова спілки ветеранів та учасників АТО при Глухівській районній державній адміністрації; Андрій Нємцев – військовий комісар Глухівського об’єднаного міського військового комісаріата; Олександр Понирко – голова громадської організації «КЛУБ АВІА-КОМПАНІЯ»; Василь Понирко, родом з села Полошки, архітектор Березівської ОТГ.

Своїми роздумами, спогадами, віршами поділилися Ніна Покорна, волонтер Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» м. Глухів; Михайло Часницький, директор музею історії євреїв Глухівщини; волонтер Галина Мороз; Анатолій Бойко, син якого – Олександр, також був учасником АТО; поет Іван Дерпа, глухівчанка Ніна Пітель.

Ніна Шубнікова, презентатор та співробітник бібліотеки, наголосила, що на Сумщині героїв значно більше, ніж 19 (у книзі представлено по одному представнику із кожного району та міста Суми). Мине час, люди дізнаються про всіх героїв, про всіх тих, хто залишився вірним своїй країні й самому собі.

Завершилася зустріч пісенним дарунком від солістів Глухівського районного будинку культури Анни Левади та Ігоря Шума.

Книга Алли Акіменко «Герої нашого часу. 19 історій ветеранів АТО» вже найближчим часом надійде до всіх бібліотек району.

comments powered by HyperComments
Нагору