У Глухівській районній раді говорили про наповнення бюджету

Влада, Фінанси | 09:00, 29.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

28 жовтня під керівництвом голови районної ради Олексія Ткаченка та  тимчасово виконуючого обов’язки голови  районної державної адміністрації Володимира Картавого відбулось спільне засідання робочої групи з питань наповнення районного бюджету та постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю.

Основним питанням порядку денного було надходження податку з доходів фізичних осіб до районного бюджету у 2019 та 2020 роках. Проаналізувавши стан надходження ПДФО до районного бюджету у 2019 році, члени комісії та робочої групи дали доручення сільськогосподарським товаровиробникам районну, як основним платникам ПДФО, прискорити роботу щодо виплати коштів за оренду земельних часток (паїв) та не допускати скорочень працівників, що може призвести до втрат районного бюджету.

Також на засіданні була заслухана інформація з приводу внесення   ТОВ «Велетень» до Реєстру великих платників податків у 2020 році. Так, згідно з наказом ДПС України від 26.09.2019 року №98, ТОВ «Велетень» включено до Реєстру великих платників податків у 2020 році, в результаті чого, всі податки будуть сплачуватись як і раніше, за виключенням Єдиного соціального внеску, який буде нараховуватись за місцем реєстрації ТОВ «Велетень» у Офісі великих платників податків ДФС України.

Джерело: gluhivrayrada

comments powered by HyperComments