У Глухівській лікарні з`явився гастрофіброскоп

Медицина 10:02, 27.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

737, 3 тисячі гривень були виділені Глухівській центральній лікарні на придбання нового гастрофіброскопу. Вікторія Сокол відвідала ендоскопічний кабінет та наочно переконалася, що виділені кошти ЦРБ були правильним рішенням. Тепер, завдяки придбаному  медичному обладнанню, лікарі спроможні провести якісне обстеження шлунка пацієнтам.

Як зазначається на сайті Глухівської райдержадміністрації, зі старим приладом, який вже прослужив   більше 30 років, просто неможливо було працювати. Заступник головного лікаря Сергій Носков прокоментував

Зносилася оптика, сам апарат викликав значний дискомфорт у пацієнтів, яким  необхідні були  обстеження шлунково-кишкового тракту. А новий із супер-оптикою, з руховою оглядовою частиною, з необхідним набором для біопсії та інших маніпуляцій став панацеєю для хворих з відповідним діагнозом. Таким гастрофіброскопом, який сьогодні  є в Глухівській ЦРЛ саме завдяки розумінню проблеми і бажанню її вирішити з боку районної влади і депутатського корпусу, може похвалитися не кожна приватна клініка.

comments powered by HyperComments
Нагору